جمعه ، ۴ اسفند ۱۳۹۶
خانه / خبر / حوادث / «کفش ملی» در آتش سوخت

«کفش ملی» در آتش سوخت

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: در عملیات اطفای حریق انبار کفش ملی همدان ۱۷ آتش‌نشان در قالب ۴ اکیپ عملیاتی با تلاش حدود ۲ ساعته ضمن مهار سریع آتش‌سوزی با ایمن‌سازی کامل محل حادثه مانع از گسترش و تبدیل آن به یک بحران شدند.

به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ محمدرضا بیاناتی طی گفتگویی با اعلام مطلب فوق افزود: ساعت ۲و ۲۷ دقیقه بامداد شنبه ۹ اردیبهشت یکی از شهروندان و اکیپ گشت نیروی انتظامی همزمان در تماس با سامانه ۱۲۵ خروج دود از فروشگاه کفش ملی در اول خیابان بوعلی را گزارش دادند.

وی خاطرنشان کرد: با دریافت این گزارش بلافاصله یک اکیپ فرماندهی و دو اکیپ عملیاتی از ایستگاه مرکزی و یک اکیپ عملیاتی از ایستگاه ۱۸ به نشانی اعلامی اعزام شدند.

بیاناتی تصریح کرد: آتش‌نشانان که در کمترین زمان ممکن خود را به صحنه رسانده بودند، پس از برسی اولیه و مشاهده خروج دود از فروشگاه کفش ملی بلافاصله وارد عمل شده و پس از باز کردن درب اصلی وارد فروشگاه شدند.

وی اظهار داشت: با وجود دود غلیظ و اتصال سیم‌کشی داخلی که انجام عملیات را دشوار کرده بود، آتش‌نشانان با استفاده از تجهیزات تنفسی وارد فروشگاه شده و پس از قطع جریان برق خود را به کانون اصلی حریق در انبار پشت فرودگاه رساندند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: آتش‌نشانان با تلاشی خستگی‌ناپذیر موفق شدند در کمترین زمان ممکن شعله‌های سرکش آتش را مهار و از گسترش آن به قسمت‌های دیگر فروشگاه و ساختمان‌ها و بافت تجاری و تاریخی مجاور جلوگیری کنند.

مطلب پیشنهادی

بودجه ای که به پلنگ‌های ایران نرسید…

در هفته ای که گذشت مرگ پلنگ نر در پارک ملی گلستان، حاشیه ساز شد. …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *